3 Şubat 2015 Salı

Qnet Promosyon


Qnet Promosyon bilgileri.Qnet Promosyon hakkında herşey.Qnet Promosyon burada.Qnet Promosyon Nedir?Qnet Promosyon; 2010 yılında kurulan Network Marketing alanında Türkiye'de çığır açmış belkide en büyük şirkettir. Qnet Promosyon'un yaptığı atılımlara baktığımızda güven veren bir şirket olduğunu görebiliriz.

Qnet Promosyon Güven Aşılıyor

Network Marketing alanında bilgisiz bir topluluğun tümden eleştirel gözlerle baktığı alanı, yaptığı çalışmalarla değiştirmeye başlayan Qnet Promosyon, sosyal medya ve ikili görüşmelerde yaptığı açıklamalarla Türkiye'de kalıcı olduğunu üstüne basa basa ifade etmekte.

2014 yılı Türkiye Kupasına sponsor olarak, futbola destek verirken aynı zamanda binlerce üyesinin göğsünü kabartan adımlar atmak bu alanda bir ilkti.

Dünya çapında büyük sponsorluklara sahip olan, Qnet Promosyon; Manchester City ile yapmış olduğu sponsorluk anlaşmasıyla çoktan ismini global dünyanın zirvesine kazıdı.

Nijerya, Hindistan, Rusya ve daha sayamadığımız bir çok ülke Qnet için hiç bir zaman hayal olmadı.

Türkiye operasyonlarında yaptığı bilinçli ve büyük atılımlarla bu alanda faaliyet gösteren diğer şirketlerin çoktan önüne geçmiştir.


BİZ YAZANLARIZ