26 Şubat 2015 Perşembe

Sanalika Hileleri

Sanalika hileleri için doğru yerdesiniz.Sanalika hileleri artık çok kolay.Sanalika hileleri burada.

Sanalika, sanal dünyayı oyun ile birleştiren eğlenceli bir oyundur.Türkiye'de oldukça popüler olan oyun, reel dünyada yapmaya cesaret edemeyeceğiniz bir çok şeyi sorgulamadan yapabileceğiniz bir ortam sunuyor.


Sanalika için söylenebileceklere gelirsek. Ayda 1.2 milyon gösterimi olan site üzerinden oyun oynayabileceğiniz, içerisinde yüzbinlerce insan ile etkileşim içerisinde olabileceğiniz oldukça popüler bir oyun.Oyun popüleritesine göre dünya'da ilk 200'de olması yapımcılarının Türk olduğunu düşündüğümüzde gurur duyulası.
Sanalika için şifrelere gelecek olursak;

Sanalika Işınlanma Hilesi : Bir tahta bankın üzerine oturma okuna basın gitmek istediğiniz yerin okuna tıklayın ve ışınlanın. 

Sanalika Eşya kopyalama hilesi : Bir eşyayı elinize alın sevgi apartmanın asansörüne binin o anda eşyayı bırakın eşyadan iki tane oluyor o ikinci eşyayı 25 dk eilinizde tutun çantanızda hep bulunuyor. 

Sanalika Eşya hilesi : Bakkala gidin bir eşya seçin satın al değin vazgeç değin tabloyu kapatın sonra bir daha tablo açın aynı eşyayı seçin satın al değin tamam değin eşya çantanızda oluyor. 

Sanalika Para hilesi (Sanalika Sanil Hilesi) : para hilesi : yazma yerine 10sanil/no1223=

Sanalik Eşyanın Süresini Çoğaltma Hilesi : Eşyayı elinize alın asansöre binin tam bitcekken eşyayı bırakın ve eşyanın süresi dolmuş olur.

Sanalika Ayda Yürüme Hilesi : Sağ alt köşede %100 olması gerekiyor ona basınız ve onu %125 yapın köşede siyah bişey çıkıcak ona basın ve ilerlemeye başlayın.

Sanalika Kimseyi Görmeme Hilesi : Cafe ye gidip ordaki oyunları oynayın sonra çıkın ve kimseyi görmezsiniz. Cafeye biri girerse görürsünüz.Sanalika Ters Oturma Hilesi : Cafeye gidip Xox’nun önundeki koltuklara oturun, oturmadan önce Xox’sa basın ama son anda xox’ a basın sonra ters oturursunuz.

Sanalika Kolay Balık Tutma Hilesi : Bir adaya gidin ve 5 kez balık tutun eğer gelmezse çıkış yapın tekrar girin.
Başka adaya gidin yine 5 kez deneyin gelirse çıkış yapın sonra başka adaya girin eğer aynı adaya girersiniz hile olmaz.

Sanalika Duvara Ters Dönme Hilesi : Bir yere tam oturcakken duvarın önüne basın ve dönersiniz.


Sanalika Kolay Balık Tutma Hilesi 2 : Dans ederek hızlı gelir fakat az sanil verir.
TOPlist

BİZ YAZANLARIZ